AVRUPA BİRLİĞİ YENİLENEBİLİR ENERJİ MODERNİZASYONU HİBESİ

Romanya Hükümeti yeşil enerji sektöründe projeler arıyor ve herhangi bir yatırımcı için hibe olarak (geri ödemesiz)% 70 finansman vermeye hazır. Bir yatırım için üst sınır yoktur. Minimum proje 5 milyon euro, tahmini ortalama proje 20 ile 40 milyon euro arasında. Toplam bütçe 7 milyar avro civarında. Şu an için sadece proje fikirlerini arıyorlar (Şu an için gönderilecek 10-15 sayfa). Projelerin kendileri, önümüzdeki yıl yaz aylarına kadar ayrıntılı olarak sunulacak.

Bu finansman programı için bir proje teklifi sunmakla ilgileniyorsanız, lütfen proje teklifini hazırlamak için ekli dosyada belirtilen belgeleri ve bilgileri 30 Ekim 2020 tarihine kadar bize gönderiniz.

Aktel Group, yerel üretim yapan KOBİ'ler için aktif satış fırsatları, pazar araştırması, iş geliştirme, ihracat vb. Konularda çalışmaktadır.

Tarım makineleri, dezenfektanlar, yaş meyve ve sebzeler, plastik poşetler, çöp poşetleri, solucan humusu ürünleri ve daha birçok ürün üreten üreticilerle halihazırda iş ortaklığımız var.

Aktel Group, ürünlere ek olarak aşağıdaki konularla ilgili profesyonel hizmetler de sunmaktadır:
Danışmanlık, fizibilite araştırması, iş geliştirme, destek hizmetleri, ihaleler ve devlet yardımı, Avrupa Birliği fonları, ihaleler için teknik yardım, inşaat altyapı hizmetleri (boru hatları ve gaz) ve birçok pazarı kapsayan ihale dosyaları.

Aktel Group'un AB CO-GENERATION, EDIC INVESTMENT ve kar amacı gütmeyen Turk Invest Romanya Derneği için hem Türkiye'de hem de Romanya'da ofisleri bulunmaktadır.